Spectral
Decorative Lighting

Spectral Decorative Lighting

With Spectral products, you can turn your project into something very special. Our unique and non-intrusive products fit perfectly into any architecture. Already have something very special in mind? We look forward to learning more about your project and will be happy to advise you. Contact us!

Immerse yourself in an impressive world of products and explore the possibilities with Spectral

In order to get the best possible solutions for our customers’ wishes, sometimes it is necessary to go in unusual ways. And if at the end of the day a fixture is just a little bit bigger, then the production space has to be created first – because it cannot leave our factory without a final inspection of the entire fixture. Want more inspiration?

Types of Lighting

We want to develop custom solutions together with our customers. This can be done by simply replacing an existing standard fixture, but it can also be a completely newly developed one-off. Our production facilities offer numerous large-scale production possibilities. Our corporate structure also offers flexible and individual working opportunities as in a factory. And of course we are happy when we are recognized for it

Spectral Blade H200

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3050

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3050

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3050

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

Tarihi Dokunuş Dış Cephe Aydınlatması

Özellikle tarihi mekanların dış cephe aydınlatması dikkat çekmektedir. Bu noktada aydinlatma ne kadar iyi olursa insanları çekmek o kadar kolay olacaktır. Bu noktada kullanılan tüm ürünler başta led aydınlatmalar tasarım tescillidir. Bununla beraber uzun yılların verdiği tecrübe ile oluşturulan yeni tasarımlar çağa ayak uyduran modern çizgilere sahiptir. Her alanda kullanılabilen ürünler ile birlikte daha şık ve zarif ortamlar yakalamak mümkündür. Bunun için kullanılabilecek her türlü cihaz ve ürün bulunmaktadır.

Profesyonel Hizmet
Estetik ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Maliyetlerinizi Düşürün

Estetik ve Modern

Kalite ve CRI

Zamanında Uygulama

× WhatsApp Support